5.07.2012

Okazja to magiczna, wzruszająca i wspominkowa dla mnie. Mniej więcej rok temu uświadomiono mi, że moje pisanie o cegłach z pietyzmem i emocjonalnością godną młodej mamy (zamiast „zdjęć z pierwszym ząbkiem” mieliście np. „bramę-piękną-że-ach”;)) znalazło sobie grono odbiorców. Ba, nawet zostało docenione

Déjà vu? Znów lato i znów Blog Day. Ale jest drobna różnica: tym razem nie startuję. Tym razem juroruję, ha! ;) Rusza druga edycja konkursu dla dolnośląskich blogerów.
Zachęcam Was do wzięcia udziału: to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia się, ale i do zaprezentowania swego bloga szerszej publiczności. O dobrej zabawie i emocjach towarzyszących kolejnym etapom chyba wspominać nie trzeba?

Blogujesz? 
Mieszkasz na Dolnym Śląsku? 
Tematyka Twego bloga to lifestyle/ architektura i przestrzeń/ sport /Dolny Śląsk?

Trzy razy TAK ;)?

To na co jeszcze czekasz...?
6 komentarzy:

 1. Gratulacje raz jeszcze i na świeżo;)

  OdpowiedzUsuń
 2. W zeszłym roku był mało postów ze strony Pasażu na temat Blog Daya, bo podobno był zbyt mały odzew na ich posty na facebooku - może w tym roku to zmieńmy?
  Btw, czy Wrocław Fantastyczny łapie się pod regulaminowy zapis o laureatach? Niestety pewnie tak, a zawsze to jakaś reklama jak się adres pojawi parę razy w jakichś spisach startujących... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wrocław Fantastyczny nie łapie się pod regulaminowy zapis o laureatach - startuj śmiało, czekamy na zgłoszenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog ciekawy, zajrzę tutaj chętnie jeszcze...
  Czy zwiedzała ju ż Pani ul. Mierniczą? Jest co dokumentować, zachęcam. Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mierniczą znam bardzo dobrze - zniszczona, zakurzona, ale prawdziwie magiczna. Niewykluczone, że niebawem będzie notka z Mierniczej właśnie :). Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń