6.04.2017

Pod koniec maja wyruszam na Blog Conference Poznań. To będzie mój debiut na tej konferencji. Skusił mnie już sam opis wydarzenia - prelekcje, panele dyskusyjne, no i warsztaty. Później poczytałam opinie tych, którzy byli&widzieli... I wyszło, że naprawdę warto. 


A skoro już wybieram się do stolicy Wielkopolski, to grzechem by było nie przyjechać trochę wcześniej. Poznańska secesja się sama nie obfotografuje. Na co poświęcić wolne popołudnie przed konferencją? Wiem już, że Wilda i że koniecznie Jeżyce. Wiem też, że ze zdjęć, które tam zrobię, powstanie wysoce nieprzyzwoity folder na moim dysku. Podejrzewam, że wyjadę ze złamanym sercem. Bo Wrocław mój aż tak secesją nie epatuje... 

Wiaruchna czeka!
Kto się wybiera na Blog Conference Poznań? Może jakaś wcześniejsza blogerska integracja połączona ze zwiedzaniem miasta :)?

PS. A tak z innej beczki. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaalarmowali mnie we wtorek, że ktoś włamał się na Instagrama Wrocławskich Kamienic. Na szczęście udało mi się go odzyskać. Po tym, jak straciłam konto w lutym... nie wiem czy miałabym ochotę zaczynać po raz trzeci. Biorąc pod uwagę to, że tego samego dnia o nieudanych próbach logowania się na mój profil poinformował mnie Twitter "kamieniczny" i prywatny, to wszystko człowiekowi opada. Ręce, zapał, cukier we krwi. 4 komentarze:

 1. Do zobaczenia w Poznaniu, też będę. Dzieciaki z tata zostana, wiec mam caly weekend dla siebie.
  Złodziejem instagrama się nie przejmuj, ludzie już tacy są, sam nic nie zrobi, ale drugiemu by zniszczył.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super :). Wybierzesz się ze mną na zwiedzanie?
   Łatwo mówić "nie przejmuj się" :(...

   Usuń
 2. Masz założone to podwójne zabezpieczenie z kodem na sms?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mam. I choć to strasznie niewygodne, to wiem, że bez tego pewnie bym znowu straciła konto.

   Usuń