23.05.2010

Witam serdecznie na moim blogu.
Liczę, że uda mi się stworzyć tutaj coś na kształt subiektywnego przeglądu wrocławskich kamienic. Postaram się w miarę możliwości zdobywać najdokładniejsze informacje o historii budynków, a także o tym, co dopiero je czeka. Oprócz tego, każda z opisywanych tutaj kamienic będzie miała swoją mini-galerię - dla oddania tego, co nieopisywalne ;). Zdaję sobie sprawę z faktu, że kamienic we Wrocławiu jest, delikatnie mówiąc...
dużo. I że w miarę szczegółowe opisanie i obfotografowanie ich to zadanie równie "szybkie i łatwe", co np. "oszczędzanie na dom". Ale przecież... ktoś te domy jednak stawia, prawda?

Moją działalność rozpoczęłam raczej nietypowo, bo nie od Starego Miasta i nie od perełek architektury. Ale spokojnie... Na każdego przyjdzie pora ;)

Zachęcam do odwiedzania mojej strony - kolejne aktualizacje już niebawem.Nowszy post
This is the last post.

3 komentarze:

 1. nie kontana DevArt nie mam, za to mam już wypatrzonego przez Ciebie bloga do tego maxmodels oraz digarta:P( choć to ostatnie to tanie na odczep się :P . co do Kamienic sadzę, że znam coś co mogło by Ci pomóc ale to muisz się odezwac na gg:) na moim blogu kontakt znajdziesz :) poza tym zapraszam do obserwowania bloga staram sie systematycznie cos doddawac:) Pozdrawiam Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 2. Z teo co słyszałam to kamienic we Wrocławiu jest ok. 8 tysięcy
  Tak więc jeśli zamierzasz doprowadzić projekt do końca to blog będzie istniał latami :) i fajnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama miałam na to ochotę, widzę tyle pięknych detali w tych starych kamienicach. Będę tutaj częstym gościem. Pozdrawiam i wielkie brawa za pomysł.

  OdpowiedzUsuń