19.12.2014

Pewnie już wiecie z Facebooka, ale... :) Z przyjemnością informuję, że decyzją jury LeoApart główne nagrody w konkursie "Zapoluj na lwa" zdobyli: pani Jolanta Bernal, pani Anna Kot i pan Paweł Rogacki. Już niebawem powędrują do Państwa bony prezentowe Empiku. Zwycięzców mogło być tylko troje, ale dla pozostałych uczestników konkursu mam miłą wiadomość. Wypatrujcie listonosza, niebawem przyjdą do Was Czekoladowe Pocztówki (z kamieniczkami, a jakże!). 

A oto zwycięskie prace:
fot. Paweł Rogacki

fot. Jolanta Bernal

fot. Anna Kot

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie zgłoszenia, zdjęcia, maile i aktywność na Facebooku. Liczne zdjęcia, które przysłaliście, to dla mnie wyraźny sygnał, że lubicie konkursy i doskonale znacie Wrocław. Chyba muszę zacząć planować kolejny konkurs :). 


5 komentarzy:

 1. Super pomysł z tym szukaniem lwów. Tym razem nie wzięłam udziału (aparat w serwisie :(...), ale chętnie bym się wybrała na takie konkursowe poszukiwania konkretnych elementów architektonicznych. To kiedy kolejna edycja :D? Pozdrawiam przed-świątecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę, się, że pomysł się spodobał. Na Facebooku padła już propozycja, by w kolejnym konkursie szukać aniołów. Tylko kto nam takie konkurs zasponsoruje, kuria wrocławska ;)))?

   Usuń
 2. Ten pierwszy wygląda groźnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać, że czas go nie oszczędzał, ale majestatu mu odebrać nie zdołał.

   Usuń
 3. Aniółow Wrocław pełen, Może kuria zasponsoruje :)
  Pozdrawiam Ewelinko :) Basia M

  OdpowiedzUsuń